Pomóżcie! Tym razem bez paniki


Można powiedzieć, że zwracamy się do Was z kolejnym apelem o pomoc. Tym razem jednak nie jest to żaden rozpaczliwy krzyk. Redakcja jest dwuosobowa, kosztów portal póki co żadnych nie generuje, na niewyrabianie się z opisywaniem wydarzeń też narzekać nie będziemy, bo nic raczej opisywać nie będziemy. Pomoc dotyczy jednak czego innego.

Jak widzicie po kilku dniach funkcjonowania naszej nowej strony, nie mamy zamiaru opisywać na niej bieżących wydarzeń typowo informacyjnie. Możecie spodziewać się raczej komentarzy dotyczących tego co było, jest i zapewne w hokeju będzie się działo.

Nie oznacza to jednak, że nie potrzebujemy Waszej pomocy. Bez rozmaitych cennych informacji, alarmowania nas o sprawach, które Was bulwersują, bądź ciekawią, witryna ta nie będzie tak ciekawa jak by mogła. Nie zmienimy naszego środowiska hokejowego bez rzetelnych informacji dotyczących tego, co dzieje się w polskim hokeju.

Jesteśmy otwarci również na Wasze felietony, przemyślenia i bolączki, których treść możecie przysyłać na nasze skrzynki mailowe, a my chętnie opublikujemy je na blogu Prohokeja. Miłego czytania.

PS

Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze sugestie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s