Jest pozytyw – hokej dla dzieci z PWS


W tym roku po raz pierwszy i mamy nadzieję, że nie po raz ostatni zorganizowano piknik hokejowy, który poza propagowaniem naszej dyscypliny miał na celu zwiększenie wiedzy na temat choroby Williego Pradera. Możemy jedynie żałować, że nas nie było, jednak pomysł i wykonanie zasługuje na duże uznanie.

Wszystko dzięki grupie ludzi, która ze względu na skomplikowane koleje życiowe oraz pasję związaną z hokejem postanowiła pokazać, że można w hokeju zrobić coś pozytywnego. Dobra organizacja, niezłe wsparcie medialne, jak na hokej mnóstwo gości, atrakcje i pokazanie, że można zrobić coś razem, niezależnie od uprzedzeń, niesnasek to rzadkość w naszym środowisku, a jednak można powiedzieć, że się udało.

Dzięki zaangażowanu Krzysztofa Witczaka oraz grupy ludzi, którą zebrał udało się zapoczątkować imprezę, którą śmiało można nazwać imprezą, gdzie połączono przyjemne z pożytecznym. Oby tylko miała ona swoją kontynuację i rosnące wsparcie, które oczywiście jeśli chodzi o festyn zaplanowany na maj deklarujemy.

Szkoda, że w tym roku mogliśmy włączyć się w inicjatywę bardzo symbolicznie. Mamy nadzieje, że w następnej edycji nasz udział będzie bardziej znaczący.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s