Oceń sobie sędziego


Dziś trochę lenistwa, więc pójdziemy na łatwiznę. Nie było chyba do tej pory okazji, aby wyrazić swoją opinię o polskich arbitrach. W polskiej lidze seniorów sędziowało ich jesienią 21. My postanowiliśmy zrobić ankietę, dzięki której będziecie mogli ocenić tych, którzy sędziowali więcej, aniżeli połowę kolejek rozgrywek seniorów.

Ankieta prosta jak drut. Głosujemy na tego, który Waszym zdaniem spisywał się najlepiej. Pięć meczów sędziował również teoretycznie Grzegorz Rysiński, ale ze zdobytych przez nas informacji wynika, że w jednym ze spotkań zastąpił go Grzegorz Kabaciński.

 Wiemy, że teoretycznie może to oburzyć nasze środowisko sędziowskie, ale z drugiej strony nie nawołujemy do oceny negatywnej, a wyboru tego, który wyróżniał się w polskiej lidze, w związku z czym zwycięzcy może być tylko miło, co zmotywuje go do dalszej pracy.

Niestety nagrody nie przewidzieliśmy, chyba że znajdzie się tajemnicy sponsor – na przykład z Arabii Saudyjskiej. Możecie głosować na trzech sędziów, aby wybór był bardziej demokratyczny i rzetelny. Ich kolejność jest przypadkowa, wygenerowana przez system.

Na prośbę czytelników pomimo tylko czterech sędziowanych meczów DODALIŚMY DO ZESTAWIENIA GRZEGORZA RYSIŃSKIEGO

5 thoughts on “Oceń sobie sędziego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s