Powodzenia w Afryce


Już jutro nasi hokeiści zaczynają bardzo ważny zarówno w kontekście zdobywanych doświadczeń, jak także punktów tak bardzo potrzebnych w rankingach światowych. Miło, że będziemy mieli okazję do obejrzenia turnieju na żywo, do czego serdecznie Was zachęcamy.

Należy mieć nadzieję, że biało-czerwoni pożytecznie spędzą dzisiejszy dzień, a ich organizmy dobrze zareagują na zmiany związane z przylotem do RPA. Już jutro pojedynek z gospodarzami, potem Belgia i Indie. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że wszyscy rywale teoretycznie mocniejsi od naszej drużyny.

Teoretycznie i należy mieć nadzieję, że nasi w efekcie zgrupowania w Wałczu jak także przygotowań wynikających w rozgrywek ligowych będą w stanie zawalczyć z przeciwnikami jak równy z równym. Należy trzymać kciuki i wierzyć, że w przyszłym tygodniu o hokeju – tradycyjnie na jeden-dwa dni – zrobi się głośniej.

Jeśli chodzi o transmisje na żywo z turnieju, dostępne one będą pod tym linkiem.

3 thoughts on “Powodzenia w Afryce

  1. nie ma to większego znaczenia, niestety nie będzie dane nikomu tego obejrzeć, a news na ten temat powyżej (grają na zakończenie dnia bodajże o 17:00)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s