Przepraszamy za usterki


Przepraszamy za usterki można powiedzieć. Cóż. Należą się Wam skrótowe wyjaśnienia. Administracja strony wordpress.com, a raczej funkcjonujący u nich „robot” do przeglądania stron uznali Prohokej za stronę szkodliwą i chwilowo nas zablokowali…

Ponieważ automat jak sama nazwa wskazuje nie myśli tylko robi, wykrył na naszej stronie linka do meczu Polaków z RPA na inaugurację Champions Challenge i uznał go za spam.

Stronę zablokowano, a że na największym serwisie blogowym świata nikt w weekendy nie pracuje, musieliśmy zaczekać do dziś i na szczęście się udało choć nie bez problemów. Chcieliśmy usunąć szkodliwego linka, ale usuwając go znowu nas zablokowano, więc po prostu nie ruszamy i Wy też nie ruszajcie…:)

Na przyszłość trzeba wypracować nową strategię. Gdy będziemy dawali linki do transmisji meczów, czy innych wydarzeń, a będą one potencjalnie podejrzane dla administracji portalu, będziecie musieli szukać ich na naszym Facebookowym koncie, które dostępne jest w lewym menu.

Szczęśliwie wróciliśmy. Witamy ponownie.

3 thoughts on “Przepraszamy za usterki

  1. hej. niestety pod tym linkiem był krykiet… prosze, nie wrzucajcie linków tutaj – jak już to na naszym koncie Facebook – tam będziemy się dzielić tego typu linkami

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s