Czas na Liście Klonowe


Jeszcze kilka lat temu do meczu z Kanadą podchodzilibyśmy stosunkowo spokojnie. Byli co najwyżej na naszym poziomie. Teraz są chyba lepsi. Dodatkowo teraz właśnie w turnieju Champions Challenge po porażce z Argentyną 1-5 biało-czerwoni zagrają  o miejsca 5-8 i należy wierzyć, że w końcu się uda wygrać i utrzymanie w bezpośrednim zapleczu elity stanie się faktem.

Po meczu z Argentyną można powiedzieć, że wynik nie do końca oddaje grę. Nasi spisali się przyzwoicie, ale indywidualne umiejętności niektórych z argentyńskich graczy zadecydowały, że odpowiednia różnica bramkowa została przez nich wypracowana. Jak to się kolokwialnie mówi „zrobili różnicę”.

Piątek to mecz z Kanadą, a my piszemy o tym, aby przypomnieć Wam, że to ostatni dzień łaski ze strony FIH, dlatego wykorzystajcie go poprzez darmowe oglądanie transmisji z meczu na stronie turniejowej. Swoją drogą to dziwne, że nagle komunikat o prawach autorskich na terenie Polski przestał się pojawiać i jakimś cudem prawa te przestały na 3 dni obowiązywać. To się nazywa elastyczność.

Powodzenia Polacy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s