Nagie polskie hokeistki już niedługo!?


Polski Związek Hokeja na Trawie poprzez Facebook ogłosił konkurs na promocyjne pomysły, które wpłyną na rozwój naszego hokeja. Miło nam poinformować, że zwyciężył pomysł postulowany przez nas… kilka lat temu.  Zwycięzca konkursu nieco go zmodyfikował, ale trzeba przyznać, że bardzo twórczo…

Zwycięstwo w konkursie zapewnił sobie użytkownik, który wniósł, aby wydać kalendarz z hokeistkami reprezentacji Polski, dodając że powinien wyglądać mniej więcej tak, jak ten wydany przez linie lotnicze Ryanair, które promowały swoje stewardressy. Dodał, że hokeistki powinny być nagie! Śmiała propozycja, ale wygrała.

Nasz pomysł – co prawda nie w wersji Ryanair – postulowaliśmy pod koniec stycznia 2008 roku – dowód tutaj. Teraz Polski Związek Hokeja na trawie wyraża zainteresowanie realizacją projektu, ciekawe jednak czy pójdzie tak daleko, jak w swojej propozycji zwycięzca – Pan Andrzej Osak.

Czwarta propozycja od dołu została zgłoszona przez późniejszego zwycięzcę:

Tak jeszcze odnośnie kalendarza Ryanair wyglądał chociażby tak:

Czekamy na realizację śmiałego pomysłu, który obiecał PZHT. Ciekawi jesteśmy zarówno realizatorów, jak i reakcji dziewczyn…

2 thoughts on “Nagie polskie hokeistki już niedługo!?

  1. jeszcze raz sie pytam jak kalendarz pomoze w promocji i rozwoju hokej….????? tym razem napisalem to bez przenosni………:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s