A teraz się pochwalimy, czyli (ponownie) kilka słów o promocji


Teraz coś w dużej mierze dla tych, którzy zarzucają nam, że pouczamy innych podczas gdy sami nie robimy nic. Jednak coś tam robimy. Hokej w Warszawie, którego praktycznie nie ma, potrafił zrobić coś, czego nie udało się chyba innym miastom. Po HME w Lipsku przekonaliśmy największą stołeczną gazetę – stołeczny dodatek Gazety Wyborczej, że hokejem warto się zainteresować.

Efekt? Zabrzmi jak chwalenie się, ale właśnie chcemy się pochwalić głównie przed tymi, którzy tylko na nas narzekają i krytykują. Jutro w Gazecie Wyborczej każdy mieszkaniec Warszawy i okolic będzie miał okazję przeczytać wywiad z warszawską reprezentantką Polski w hokeju na trawie – Anią Grzanką.

Ponieważ Ania osiągnęłą największy sukces jakby nie patrzeć w historii stołecznego hokeja – pomimo reprezentowania z klubu Brzezin jest w końcu Warszawianką i tutaj również gra w hokeja – postanowiliśmy, że podobnie jak inne dziewczyny z kadry zasługuje na prezent. Nie ma lepszego prezentu niż promocja hokeja. Wywiad z Anią przeczytacie tutaj.

Walczymy także o kolejne promocyjne niespodzianki dla kadry kobiet, bo w pełni na to zasłużyła. Tym razem nie możemy jednak obiecać, że się uda. W każdym razie prowadzimy w tej kwestii rozmowy.

Może będziemy mogli się znów pochwalić? Trzymajcie kciuki, a dziewczynom jeszcze raz dziękujemy za sukces!

6 thoughts on “A teraz się pochwalimy, czyli (ponownie) kilka słów o promocji

 1. 26.01.2012
  Proszę sobie poczytać na portlach informacyjnych komentarze do informacji o zwycięstwie Polski nad Niemcami w ME w piłce ręcznej. Najważniejszy wniosek: nie ważne miejsce w mietrzostwach, ważne zwycięstwo z Niemcami. Tak zmarnowalismy minimum dwie szanse na promocje hokeja: HMŚ w Poznaniu i ostatnie zwycięstwo Polek w Lipsku.

 2. Żeby nie być gołosłownym, a przy okazji pokazać znajomość tematu przeciętnego zjadacza chleba w Polsce – Komentarz z wp.pl:

  „Piłka ręczna jedna z nielicznych dyscyplin , w których JESZCZE wygrywamy z Niemcami…”

  odpowiedz
  ~kAsia [3 godziny temu]

  „@vtc ^ Dziecko, my zasadniczo to tylko w nożną z nimi przegrywamy…. No i moze jeszcze w hokej na trawie, ale to też nie zawsze i jak już tylko dlatego, że uprawia go u nas max. 40 chłopa w kilku sąsiadujących ze sobą miasteczkach….”

 3. POMORZANIN TORUŃ najlepszą drużyną 2011 roku w Toruniu – tak zadecydowała kapituła złożona z przedstawicieli Urzędu Miasta i redakcji „Nowości”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s