Prohokej Cup po raz kolejny


Dawno, dawno temu organizowaliśmy w Warszawie turnieje Prohokej Cup oraz plebiscyty na najlepszych polskich hokeistów pod patronatem naszej (wówczas) strony. Postanowiliśmy wrócić do tej dobrej tradycji. Już w niedzielę w Skierniewicach po raz kolejny zorganizujemy turniej pod naszym patronatem.

Turnieje w centralnej Polsce jak pisaliśmy kilkanaście tygodni temu to pomysł skierniewickiej drużyny, która postanowiła zatroszczyć się o rywalizację drużyn, które na codzień nie mają środków finansowych i organizacyjnych, aby brać udział  w oficjalnych rozgrywkach ogólnopolskich.

W niedzielę czeka nas kolejny turniej w poszerzonej formule. Zainteresowanie inicjatywą wyrazili działacze Ósemki Tarnowskie Góry, którzy zostali z otwartymi rękami dołączeni do przedsięwzięcia. W efekcie niedzielne zmagania w Skierniewicach poszerzone zostaną o nowy, silny zespół ze Śląska.

Podsumowując w III turnieju o Mistrzostwo Polski Centalnej, organizowanym tym razem przez Sokół Warszawa pod patronatem Prohokeja weźmie udział sześć, a nie jak dotychczas pięć drużyn: Polonia Skierniewice, Polonia Skierniewice II, Sokół Warszawa, UKS Lutkówka, Staś Rypin i Ósemka Tarnowskie Góry – obszerna relacja ze zmagań już po niedzieli…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s