Początek hinduskiej przygody okiem kamery


Już w najbliższą niedzielę obydwie nasze reprezentacje wylatują do Indii, gdzie będą walczyć o przepustki do tegorocznych IO w Londynie. Będziemy na lotnisku, gdzie nakręcimy krótki reportaż w wylotu naszych drużyn narodowych na azjatycki kontynent.

W ramach tworzenia portofolio przygotowującego do pracy przy projekcie nasi znajomi postanowili nakręcić reportaż o hokeju na tawie. Wyborną okazją ku temu będzie wylot reprezentacji do New Dehli.

Już w niedzielę będziemy w kamerą na lotnisku, gdzie pożegnamy obydwie reprezentacje, tworząc – chyba dość unikalny – materiał z ich wylotu. Mamy nadzieję, że będzie to ostatni polski materiał dotyczący naszych kadr przed zdobyciem przez nie przepustek do IO w Londynie.

6 thoughts on “Początek hinduskiej przygody okiem kamery

  1. Bedziecie tez jedyni,ktorzy udokumentuja sklady obu reprezentacji:)bo na ta chwile jest to wielka tajemnica:)mysle ze stratedzy z PZHT nie chca by nas przeciwnicy rozpracowali juz przed wylotem:)licze tez na to,ze zobacze na filmie historyczny moment:)a mianowicie nasz fantastyczny holenderski sztab szkoleniowy:)pewnie na ten wyjazd beda w komplecie:))trzymam kciuki za awans:))bo to znowu bedzie historyczna chwila:))

  2. Nasza reprezentacja kobiet jedzie jak się mówi w ciemno na wycieczkę.Od jesieni ubiegłego roku nie grała na trawie.Kto odpowiada za takie przygotowanie do najważniejszei imprezy IO dla sportowca.To wszystko mówi o traktowaniu kobiet przez PZHT.Mamy bardzo dobrze wyszkolone zawodniczki,świadczą o tym zwycięstwa w HME z Niemkami i Holenderkami.Dobre przygotowanie do gry na trawie przyniosłyby podobne rezultaty.Niestety brak ich nie zwiny zawodniczek lecz z winy działaczy PZHT i szkoleniowców którzy są odpowiedzialni za to przygotowanie.To nie totolotek.Szansa taka długo się nie powtórzy.

    • Ale co szkoleniowcy mają do tego? Przecież oni nie odpowiadają za stan konta PZHT i gdyby mieli jakiś wybór to na pewno kadra przygotowywalaby się gdzie indziej niż w Wałczu…

  3. Reprezetacja Polski nie ma najmniejszych szans na awans do olimpiady,moge sie zalozyc z kazdym z was!Takie sa realia i nikt tego niezmieni!!!!!!!!!!!!!

    • Realia są takie, że marny z Ciebie kibic. Najgorsze jest to, że pewnie na codzień się z przynajmniej częścią drużyn witasz i dodajesz im otuchy…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s