Ruszamy z konkursem filmowym: „Hokej w nietypowych miejscach”


Postanowiliśmy nieco Was zaktywizować, w związku z czym ruszamy z konkursem filmowym „Hokej w nietypowych miejscach”. Mamy nadzieję, że będzie cieszył się on sporą popularnością i będzie z czego wybierać spośród propozycji, jakie do nas nadeślecie.
 Na początku uspokajamy, że będziemy o nim jeszcze 100 razy przypominać:) …
Chcemy, abyście przysyłali nam hokejowe filmy kręcone telefonem, gdzie motyw hokeja na trawie pojawia się w nietypowych miejscach. Możecie pokazać grę w hokeja w autobusie, w szkole, w kopalni, na pastwisku, nad jeziorem, na ulicy nie polecamy, ale jak ktoś zaryzykuje to czemu nie – nie zabijcie się tylko:)))
NIE INTERESUJĄ NAS filmiki z hal i boisk.
Startujemy dziś. Czas na kręcenie do 15 kwietnia czyli macie ponad dwa miesiące – zdążycie wyjść z hal na powietrze. Kto wygra i jak to będzie wyglądało? Gotowe filmiki o długości OD 1:30 do 2:30 minut przysyłacie nam mailowo na adres Prohokeja.
My wrzucimy je na Youtube na kanał TVProhokej dokładnie w tym samym czasie, aby wszystko było sprawiedliwe… Film, który po dwóch tygodniach będzie najpopularniejszy, będzie filmem zwycięskim.
Do wygrania póki co koszulka Prohokeja – może jeśli zainteresowanie konkursem będzie duże, zaczniemy poszukiwać sponsorów do bardziej wygórowanych nagród:)))
Liczymy na to, że podejmiecie wyzwanie:)))

1 thought on “Ruszamy z konkursem filmowym: „Hokej w nietypowych miejscach”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s